ВИГРАЙ ПОДОРОЖ ДО ДІСНЕЙЛЕНДУ

Умови акції:

• Здійсніть покупки з 10:00 01.04.2017 до 19:00 19.05.2017 р. включно (далі – період проведення акції) у Торговому центрі «Середньофонтанський» (далі – Торговий центр) на загальну суму від 1000 грн. у наступних закладах-учасниках:

Эльфо; Антошка; Шалунишка: MirFoxy; Valeri; Daga; Юля; Игроленд; BigBuddy; Акварель.

(далі разом – заклади-учасники)

• Зареєструйте чек (чеки) на інформаційній стійці (інформаційна стійка розташована на другому поверху ТЦ «Середньофонтанський» у ДРК «Ігроленд» (з 10:00 до 19:00 кожного дня протягом періоду проведення акції) і отримайте купон, який надасть Вам можливість прийняти участь в розіграші подарунків, перелік яких розміщений на сайті http://city-mall.com.ua.

Головним призом акції є подорож на двох осіб до паризького Діснейленду (Франція).

1 (один) чек або сукупність чеків на суму від 1000 грн., що підтверджують придбання товарів (послуг) у закладах-учасниках, дають право на отримання 1 (одного) купона учасника акції. Якщо сума чеку (чеків) є більшою ніж 1000 грн. учасник акції має право зареєструвати чек (чеки), заповнити анкети та отримати купони учасника акції у кількості, яка є кратною сумі чеків, але не більше 5 за одним чи декількома чеками на одного учасника.

Брати участь в акції можуть фізичні особи, яким на початок проведення акції виповнилось 18 років.

УВАГА! Не можуть брати участь в акції власники та / або представники та / або працівники ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський», суб’єктів господарювання (орендарів, суборендарів), які здійснюють господарську діяльність на території Торгового центру, рекламних, клінінгових та іншіх організацій, причетних до проведення акції та обслуговування Торгового центру, а також близькі родичі та члени сім`ї (батьки, подружжя, діти).

Для отримання можливості виграти подарунки необхідна персональна присутність на розіграші, який відбудеться 20 травня 2017 року о 15:00 у приміщенні 1 поверху атріуму Торгового центру «Середньофонтанський» та наявність при собі:

• паспорта громадянина України (для осіб, які не є громадянами України, — паспортного документу іноземця або іншого документу, що посвідчує особу);

• картки платника податків (ідентифікаційний номер);

• другої частини купону з виграшним номером (надається в оригіналі);

• чеку (чеків) на суму від 1000 грн., що підтверджують придбання товарів (послуг) у закладах-учасниках.

У випадку пред`явлення купону, виданого на підставі чеку (чеків), товари за яким були повернуті, такий купон вважається недійсним і не може бути підставою для отримання подарунку.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ З РОЗІГРАШЕМ ПРИЗІВ

1.1. Ця рекламна акція з розіграшем призів (далі – «Рекламна акція» або «Розіграш») проводиться з метою залучення покупців у Торговий центр «Середньофонтанський», розташований за адресою м. Одеса, пров. Семафорний, 4 (далі – «Торговий центр»), та розташовані в ньому об’єкти торгівлі та/або надання послуг (магазини, дитячі ігрові заклади тощо) (далі – „Магазини”) без мети отримання прибутку.

1.2. Співорганізаторами Рекламної акції виступають Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий центр «Середньофонтанський» (код ЄДРПОУ 00231596, юридична адреса м. Одеса, пров. Семафорний, 4) (далі – «ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський»), а також суб’єкти господарювання, які є орендарями або суборендарями приміщень Торгового центру, в яких розташовані Магазини, та які приєдналися до числа Співорганізаторів Рекламної акції одним із наступних можливих способів:

— шляхом надіслання на адресу ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський» листа-приєднання до Рекламної акції, підписаного відповідним суб’єктом господарювання, за формою, затвердженою Додатком 1 до цього Положення (суб’єкти господарювання, які приєднаються до участі у Рекламній акції цим способом, надалі іменуються «Співорганізатори-1»). Такі Співорганізатори-1 беруть участь у Рекламній акції шляхом надання призів Переможцям;

— шляхом надіслання на адресу ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський» листа-приєднання до Рекламної акції, підписаного відповідним суб’єктом господарювання, за формою, затвердженою Додатком 2 до цього Положення (суб’єкти господарювання, які приєднаються до участі у Рекламній акції цим способом, надалі іменуються «Співорганізатори-2»). Такі Співорганізатори-2 беруть участь у Рекламній акції шляхом замовлення та оплати робіт і послуг, пов`язаних із рекламою Торгового центру як місця розташування приміщень, що орендуються Співорганізаторами-2 для цілей провадження їх господарської діяльності.

1.3. Строк проведення Рекламної акції — з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно.

1.4. Завершальною стадією проведення Рекламної акції є фактичний розіграш Подарунків серед її учасників, який відбудеться у визначені цим Положенням місці і часі.

1.5. Терміни та поняття, що використовуються в цьому Положенні:

МАГАЗИНИ – заклади-учасники Рекламної акції, розташовані у Торговому центрі, перераховані нижче:

Эльфо Антошка Шалунишка MirFoxy Valeri Daga Юля Игроленд BigBuddy Акварель

УЧАСНИК РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ (або Учасник) — будь-яка фізична особа, яка досягла 18 років (на момент реєстрації в порядку, передбаченому розділом 2 цього Положення), діє від свого імені, володіє достатнім обсягом дієздатності для участі в розіграші, та яка у період з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно придбала товари та/або послуги у Магазинах, розташованих у Торговому центрі, на суму 1000 грн. або більше, а також добровільно, самостійно і особисто бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з участю в Рекламній акції. Покупець набуває статусу Учасника тільки після його реєстрації у відповідності з розділом 2 цього Положення.

ПЕРЕМОЖЦІ — учасники Рекламної акції, які згідно з цим Положенням будуть визнані переможцями (призерами) та набудуть право отримати від відповідного Співорганізатора-1 Подарунок.

ПРИЗОВИЙ ФОНД включає в себе призи (далі — Подарунки), надані Співорганізаторами-1, перелік яких може розміщуватися на сайті http://city-mall.com.ua. Під Подарунком розуміється товар чи послуга, придбаний учасником Рекламної акції за 1 грн. у відповідного Співорганізатора-1, або отриманий ним у подарунок. Подарунок поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту Подарунку не допускається.

КОНКУРСНА КОМІСІЯ – для проведення Рекламної акції створюється комісія в складі 3-х представників Співорганізаторів, яка проводить фактичний розіграш Призового фонду і стежить за дотриманням умов Положення при організації Рекламної акції і фактичному проведенні розіграшу, а також дотриманням при цьому принципів чесності та справедливості.

ЧЕК – документ, що підтверджує придбання товарів та/або послуг в Магазинах, розташованих на території Торгового центру «Середньофонтанський», у період з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно. Для цілей цього Положення під чеком розуміються касові чеки, квитанції, накладні, видані юридичними особами та/або юридичними особами–підприємцями, що здійснюють свою господарську діяльність із продажу товарів та/або надання послуг на території ТЦ «Середньофонтанський». На підставі чеку (чеків) Учасникам видаються купони для участі в Розіграші. У випадку пред`явлення купону, виданого на підставі чеку (чеків), товари за яким були повернуті, такий купон вважається недійсним і не може бути підставою для отримання подарунку.

2.1. Учасником Рекламної акції може стати будь-яка фізична особа, яка досягла 18 років (на момент здійснення реєстрації в порядку, передбаченому цим розділом Положення), діє від свого імені, володіє достатнім обсягом дієздатності для участі в розіграші та яка у період з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно придбала товари та/або послуги в Магазинах, розташованих на території Торгового центру, на суму 1000 грн. або більше, і виконала всі умови цього Положення, необхідні для участі у Розіграші.

2.2. Для участі в Розіграші Покупець повинен пройти процедуру реєстрації в якості Учасника, яка здійснюється на інформаційній стійці, розташованій на другому поверcі Торгового центру у ДРК „Ігроленд”, щодня з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно.

2.3. Реєстрація Покупця в якості Учасника здійснюється при пред’явленні ним чека на суму 1000 грн. або більше, або кількох чеків на зазначену суму, що свідчать про придбання товарів у Магазинах, розташованих на території Торгового центру, в період з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно.

2.4. Суми чеків з різних Магазинів можуть сумуватися.

2.5. Учасник отримує купон з індивідуальним номером, який буде брати участь при фактичному проведенні розіграшу призів (далі – «Купон»).

2.6. Для належної реєстрації в якості Учасника Покупець зобов’язаний заповнити Купон друкованими літерами і опустити відривну частину Купона в спеціальну прозору опломбовану коробку для проведення розіграшу, яка знаходиться на інформаційній стійці, розташованій на другому поверсі Торгового центру у ДРК „Ігроленд”, щодня з 10:00 1 квітня 2017 року до 19:00 19 травня 2017 року включно (далі — коробка). У разі невиконання чи неналежного виконання умов цього пункту Положення Учасником, Співорганізатор має право не допустити такого Учасника до участі у Розіграші.

2.7. Покупець, який під час реєстрації пред’являє чек (чеки) на суму, яка перевищує розмір 1000 грн. в два чи більше разів, отримує право на одержання додаткового Купона (кожні наступні 1000 грн. надають право отримати один додатковий Купон (зокрема, чек (чеки) на суму від 1000 грн. до 1999 грн. включно надають право на отримання одного Купона, від 2000 грн. до 2999 грн. включно – двох Купонів, від 3000 грн. до 3999 грн. включно – трьох Купонів і т.д.), що повинно підвищити його шанси на отримання Подарунку, але не більше 5 купонів за одним чи декількома чеками на одного Учасника.

2.8. Покупець набуває статусу Учасника тільки після його реєстрації.

3.1. При здійсненні процедури реєстрації кожен Учасник повинен повідомити достовірні відомості про себе: прізвище, ім’я та свої контактні дані (телефон, адреса електронної пошти). У разі невиконання чи неналежного виконання умов цього пункту Положення Учасником, Організатор має право не допустити такого Учасника до участі у Розіграші.

3.2. Всі Учасники без винятку зобов’язуються особисто і самостійно брати участь у Розіграші, а також повинні знати і зобов’язані дотримуватися умов цього Положення, яке розмішується для ознайомлення на сайті http://city-mall.com.ua.

3.3. Покупці вправі відмовитися або утримуватися від реєстрації в якості Учасника Рекламної акції, тим самим не брати участь в ній.

3.4. Учасники, які пройшли процедуру реєстрації у відповідності з розділом 2 цього Положення, не вправі передати та/або будь-яким іншим чином відступити свої права, пов’язані з участю в Розіграші, третій особі (особам) на будь-яких умовах.

3.5. Учасник Рекламної акції має право отримати Подарунок у випадку, якщо він буде визнаний Переможцем, або відмовитися від отримання Подарунку.

3.6. Організатори мають право публікувати додаткову інформацію та/або додаткові умови Розіграшу. Оновлена інформація своєчасно розміщується в ЗМІ, та/або на сайті www.city-mall.com.ua та/або у рекламних матеріалах Організаторів.

3.7. Опускаючи відривну частину Купона в коробку, кожен Учасник підтверджує згоду з умовами участі та надає свою згоду на обробку своїх персональних даних, зазначених у цьому Положенні, паспорті та інших документах, для цілей належного проведення Рекламної акції.

3.8. Не можуть брати участь в Рекламній акції власники та / або представники та / або працівники ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський», суб’єктів господарювання (орендарів, суборендарів), які здійснюють господарську діяльність на території Торгового центру, рекламних, клінінгових та іншіх організацій, причетних до проведення Рекламної акції та обслуговування Торгового центру, а також близькі родичі та члени сім`ї (для цілей цього Положення – це батьки, подружжя, діти).

4.1. Призовий фонд підлягає розіграшу у приміщенні 1 поверху атріуму Торгового центру 20 травня 2017 р. о 15.00 у два наступні етапи:

4.1.1. першим етапом розігруються Подарунки, передбачені пунктом 1.5 цього Положення, крім Подарунку, визначеного п.п. 4.1.2. цього Положення;

4.1.2. другим (останнім) етапом розігрується подорож на двох осіб до паризького Діснейленду (Disneyland Paris) у Франції.

4.2. Розіграш проводиться шляхом вилучення випадковим чином Купонів (відривних частин) Учасників із спеціального барабану для розіграшу.

4.3. Купони, за якими були виграні Подарунки, передбачені п.п. 4.1.1. цього Положення, за результатами проведення першого етапу розіграшу не беруть участь у другому етапі щодо розіграшу Подарунку, передбаченого п.п. 4.1.2. цього Положення.

4.4. При проведенні розіграшу і визначенні Переможців спочатку оголошується найменування Подарунку з Призового фонду, потім визначається Переможець, шляхом вилучення випадковим чином Купону (відривної частини) із спеціального барабану.

4.5. Результати розіграшу відповідного Подарунку оголошуються всім присутнім Учасникам безпосередньо після вилучення зі спеціального барабану відповідного Купону (далі – «Оприлюднення»).

4.6. Особиста присутність Учасника у місці проведення розіграшу (1 поверх атріуму Торгового центру) в момент розіграшу є обов’язковою умовою отримання Подарунку.

4.7. У разі відсутності особисто власника виграшного Купону одразу після Оприлюднення результатів розіграшу відповідного Подарунку, Організатори продовжують розіграш такого Подарунку без участі такого виграшного Купону. При цьому власник виграшного Купону, який не звернувся за Подарунком, втрачає право на отримання такого Подарунку, а відповідний Купон не бере подальшої участі у Розіграші.

4.8. У випадку, якщо за результатами повторного розіграшу конкретного Подарунку власник виграшного Купону не з`явився, відповідний Подарунок знімається з розіграшу і втретє не розігрується.

4.9. Під час другого етапу розіграшу визначається Переможець, який отримає Подарунок, передбачений п.п. 4.1.2. цього Положення. У випадку, якщо при розіграші зазначеного Подарунку власник виграшного Купону буде відсутнім одразу після Оприлюднення результатів розіграшу, відповідний Купон вважається таким, що більше не бере участі у Розіграші, а розіграш Подарунку продовжується на умовах цього пункту до визначення остаточного, присутнього на момент розіграшу Переможця.

4.10. Обов’язковими умовами отримання Подарунку є пред`явлення Переможцем оригіналів та надання копій наступних документів:

— паспорту громадянина України, а для осіб, які не є громадянами України, — паспортного документу іноземця або іншого документу, що посвідчує особу;

— картки платника податків (ідентифікаційний номер);

— другої частини Купону з виграшним номером (надається в оригіналі);

— чеку (чеків) на суму від 1000 грн., що підтверджують придбання товарів (послуг) у Магазинах.

У випадку пред`явлення Купону, виданого на підставі чеку (чеків), товари за яким були повернуті, такий Купон вважається недійсним і не може бути підставою для отримання Подарунку.

4.11. Переможцям Розіграшу вручаються Подарунки, які вони можуть використовувати на свій розсуд.

4.12. Конкурсна комісія оформляє результати Розіграшу шляхом складання відповідного Акту про його проведення.

5.1. Співорганізатори-1 самостійно видають відповідним Переможцям виграні ними Подарунки, які є товарами / послугами відповідних Магазинів, на території яких відповідні Співорганізатори-1 здійснюють свою господарську діяльність (тобто, кожен Співорганізатор-1 видає Подарунки, які стосуються його Магазину), шляхом продажу відповідному Переможцю відповідного Подарунку за 1 грн. або безкоштовної передачі.

5.2. Подарунки вручаються відповідним Переможцям безпосередньо в день розіграшу Призового фонду або протягом 2-х робочих днів після розіграшу Призового фонду.

5.3. У разі ненадання Учасником документів, зазначених у пунктів 4.11. цього Положення, чи хоча б одного з них, такий Учасник автоматично втрачає право на отримання відповідного Подарунку до моменту пред’явлення всіх документів, але не пізніше 23 травня 2017 р. включно. У разі непред’явлення зазначених документів чи хоча б одного з них у термін до 23 травня 2017 р. включно вважається, що такий Учасник остаточно відмовився від відповідного Подарунку та/або грошової суми. У такому випадку Співорганізатори залишають за собою право зменшити обсяг Призового фонду, встановленого цим Положенням.

5.4. Кожний Співорганізатор-1, який надає відповідний Подарунок, зобов’язується у відповідності з Податковим кодексом України здійснити сплату податку з доходів фізичних осіб та інші обов’язкові платежі в інтересах Переможців у встановлені чинним законодавством терміни та в установлених чинним законодавством розмірах.

6.1. Співорганізатор-1, який надає відповідний Подарунок, зобов’язується забезпечити надання Подарунку на умовах, які містяться в цьому Положенні.

6.2. Співорганізатор-1, який надає відповідний Подарунок самостійно несе відповідальність за ненадання Подарунку Переможцю та / або надання Подарунку неналежної якості та/або комплектності, несе будь-які ризики, пов’язані з наданням Подарунку Переможцю (в тому числі усі юридичні, фінансові, фіскальні чи інші ризики), та зобов’язується самостійно врегулювати усі можливі спори, пов’язані з наданням / ненаданням Подарунку за умовами цього Положення.

6.3. Кожний зі Співорганізаторів самостійно несе усі податкові зобов’язання, ризики та наслідки, що витікають з його зобов’язань, передбачених цим Положенням. В тому числі це стосується сплати відповідних податків, пов’язаних з наданням Подарунку Переможцю на умовах, визначених цим Положенням, у відповідності до вимог, передбачених чинним законодавством України.