USUPSO

USUPSO

ЯПОНСЬКИЙ БРЕНД ТОВАРІВ ДЛЯ ЯСКРАВОГО ЖИТТЯ

Сьогодні USUPSO – міжнародна мережа, яка нараховує більше 1000 магазинів в 30 країнах світу.

Команда USUPSO впевнена, що кожний день має бути не тільки комфортним, але і захоплюючим. А щоденні рутинні справи можуть перетворюватися в цікаві пригоди завдяки незвичним товарам USUPSO.

Нам важливо, щоб кожного разу, дістаючи косметичку чи гаманець зі своєї сумочки, ви посміхалися, щоб ви хотіли взяти на навчання чи в офіс красивий ланч-бокс, не забували налити воду в персональну бутилочку. Нам хочеться, щоб вам було приємно дістати свій оригінальний блокнот, заправити волосся своєю красивою шпилькою, щоб ваші подорожі були комфортними і цікавими. А ще, щоб ви точно знали, що USUPSO вас завжди виручить, якщо потрібно подарує класний і корисний подарунок, за який скажуть «Wow! дякую!».

Все, що нас оточує, все чим ми користуємося кожного дня впливає на наш настрій. Завдання USUPSO – бути нескінченним джерелом радості і натхнення для своїх покупців. Кожного дня. Саме тому в асортименті товарів USUPSO більше 3 500 позицій: косметика, посуд, аксесуари, товари для дому, гаджети, іграшки і навіть одяг. Тому що кожна дрібниця – насправді не дрібниця, а привід посміхнутись і випробувати ніжне «мімімі-почуття». Для цього ми поруч - онлайн и оффлайн.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

САЙТ:

usuo so 1 in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 22:00

http://city-mall.com.ua

(0482) 37 65 45