BONA

BONA

СПОРТИВНЕ ВЗУТТЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ І АКТИВНОГО ЖИТТЯ

«Bona» - це не просто спортивне взуття, це стиль і комфорт, а також гарантована якість: вся продукція бренду «Bona» виготовляється на обладнанні німецької фірми «Iron Rox» та італійської компанії «Mec-Val». Всі матеріали, які використовуються для виготовлення продукції, багаторазово вивірені і протестовані в науково-дослідній лабораторії. Конструкторське бюро продумує кожну найменшу деталь взуття, враховуючи всі тонкощі і особливості будови ноги людини при русі на різних типах дорожнього покриття.

Більшість моделей виробляється з натуральної шкіри, яку фарбують наскрізь, що гарантує збереження її кольору на довгі роки. У літніх моделях застосовується еластичний, зносостійкий і повітропроникний текстиль. Комфортність взуття «Bona» багато в чому визначається спеціальними устілками-ступинаторами, що виймаються, які дозволяють найкращим чином розподілити зручне навантаження під час ходьби на різні частини стопи. І звичайно ж, все взуття бренду «Bona» легко переться і сушиться.

РОЗТАШУВАННЯ:

Другий поверх

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

+38 (048) 788-82-38

САЙТ:

http://www.bona.ua

bona in FontanSky

 

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 22:00

http://city-mall.com.ua

(0482) 37 65 45