CAMPIONE

CAMPIONE

ОДЯГ ДЛЯ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ ЦІНУЮЩІХ ЯКІСТЬ

Ось уже майже 30 років як компанія Campione створює свої колекції для поціновувачів високоякісного зручного одягу зі спортивним акцентом в стилі сasual. Кольорові теми колекцій, що відповідають останнім трендам сезону, надають широкий простір для комбінування моделей та створення індивідуальних образів.
Свій шлях до успіху бренд розпочав у 1989 році, у Гамбурзі, з випуском першої чоловічої колекції. CLAUDIO CAMPIONE — це одяг для чоловіків, які бажають підкреслити свою індивідуальність. Успішний, спортивний, завжди відкритий для нових вражень — він готовий демонструвати свій смак у щоденних look-ах.
Створення та розвиток бренду тісно переплітається з історією італійського містечка Campione та місцевого яхт-клубу Campione del Garda. Модна філософія бренду закохала у себе багатьох клієнтів бренду і активно розвивалася. В 1993 з’явилася перша колекція для жінок — LISA CAMPIONE, що так само підкорила серця представниць прекрасної статі.
Завдяки бездоганній якості та привабливому сучасному дизайну моделей бренд Campione здобув міжнародну популярність. Кількість торгівельних закладів, що співпрацюють з Campione на світовому ринку складає близько 150 тисяч.
Колекції LISA CAMPIONE та CLAUDIO CAMPIONE можна купити у понад 40 країнах світу.
Якщо перший монобрендовий магазин компанії був відкритий навесні 2008-го, то нині, через 10 років, у світі налічується більше 140 бутиків.

РОЗТАШУВАННЯ:

Другий поверх

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

САЙТ:

Facebook – https://www.facebook.com/campione.ua/

Instagram — https://www.instagram.com/campione.ua/

campione in FontanSky