СТОЛИЧНА

СТОЛИЧНА

СТОЛИЧНА ЮВЕЛІРНА ФАБРИКА

СТОЛИЧНА Ювелірна Фабрика - національний ювелірний рітейлер з власним виробництвом в м. Київ. Компанія була заснована в 1997 році і на сьогоднішній день входить до трійки лідерів серед виробників ювелірних прикрас.

Компанія почала активно розвивати власну мережу магазинів з 2011 року, і на сьогоднішній день відкрила більше 80 фірмових ювелірних магазинів різного формату.

Завдяки власному виробництву і уважному контролю якості на кожному етапі виготовлення ювелірних прикрас, СТОЛИЧНА Ювелірна Фабрика стала єдиною ювелірною компанією на ринку України, яка пропонує безстрокову гарантію на всі вироби власного виробництва.

Компанія дотримується стратегії диференційованого маркетингу при формуванні асортименту і ціни прикрас. Іншими словами, виробляє прикраси відразу в декількох цінових сегментах, щоб будь-який покупець зміг знайти виріб незалежно від вартості. В середньому сегменті асортимент представлений прикрасами зі срібла і прикрасами з золота з невеликою вагою і класичним дизайном. Більш високий ціновий сегмент представлений ексклюзивними прикрасами зі складною роботою, а також виробами з діамантами.

По всій мережі фірмових магазинів діють єдині стандарти обслуговування покупців, що робить якість сервісу однаково високою в кожному магазині - і в великому торговому центрі в Києві, і в невеликому місті чи обласному центрі. Скрізь покупці отримають професійну консультацію і післяпродажний сервіс (чистка прикрас, вигідний обмін, замовлення виробів за три дні).

СТОЛИЧНА Ювелірна Фабрика - це найвигідніші ціни від виробника, висока якість прикрас з безстроковою гарантією і бренд, якому довіряють сьогодні понад 100 тисяч покупців по всій Україні.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

+38 (067) 461-69-21

САЙТ:

https://stolychnashop.com.ua/

Столична Ювелірна фабрика in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 22:00

http://city-mall.com.ua

(0482) 37 65 45