YOU BY HELEN BELUNGI

YOU BY HELEN BELUNGI

МУЛЬТИБРЕНДОВИЙ БУТИК ЖІНОЧОГО КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ОДЯГУ

У сучасному темпі життя виділити час на шопінг не так просто... При цьому всі ми бажаємо, щоб одяг був не просто захистом від природних факторів, але перш за все відображав наш характер і неповторний стиль.

Аби полегшити Ваш пошук і оптимізувати процес складання гардероба, ми зібрали все найкраще в одному місці.

«YOU by Helen Belungi» представляє одяг відомих брендів в різних стилях: діловому, джинсовому, повсякденному, спортивному, а також вечірньому.

Одяг, аксесуари та сумки, представлені в нашому бутику, хоч і відрізняються за стилем, але при цьому легко комбінуються один з одним. З них можна створювати різноманітні та неповторні образи, які дають можливість висловити свій внутрішній світ і звернути увагу на свою індивідуальність за допомогою одягу.

З кожної колекції, представленої в «YOU by Helen Belungi», відбираються найцікавіші ультрамодні речі, які відповідають модним тенденціям сезону, і базові, які ніколи не вийдуть з моди.

В одязі від бутику «YOU by Helen Belungi» Ви завжди будете на висоті і на роботі, і в подорожі, і під час активного відпочинку на свіжому повітрі.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

705-31-08

you by

YOU in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 22:00

http://city-mall.com.ua

(0482) 37 65 45