BIG BUDDY

BIG BUDDY

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

«Big Buddy» - це ігрова зона і творча майстерня. Тепер ви можете спокійно залишити дитину, поки ходите по магазинах у FONTAN SKY CENTER.

Дитячий майданчик «Big Buddy» - це незабутні пригоди, море дитячого сміху і радісного крику, щасливі переживання діток і посмішки їхніх батьків. «Big Buddy» - це відмінний відпочинок для всієї родини: незвичайні гірки, басейн з кульками, лабіринт і найдобріші консультанти чекають вас в нашому «Big Buddy»!

У «Big Buddy» є свій банкетний зал для найкращих свят. Інтер'єр нашого банкетного залу створює у гостей особливий піднесений настрій і підкреслює урочистість події.

«Big Buddy» - це єдина дитяча площадка, на якій можливо повністю взяти в оренду ігровий і банкетний зали. Майданчик напівзакритого типу - ніхто з дітей не зможе самостійно залишити територію ігрової зони, в той час як батьки можуть спостерігати за всім майданчиком зі сторони.

На майданчику постійно знаходиться персонал, який доглядає за дітьми.

РОЗТАШУВАННЯ:

Третій поверх, великий атріум

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 11:00-22:00

КОНТАКТИ:

Тел.: +38 (048) 706-35-25

САЙТ:

https://www.facebook.com/bigbuddy.od/

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 22:00

http://city-mall.com.ua

(0482) 37 65 45