KOST

KOST

ЮВЕЛІРНІ ПРИКРАСИ

 

На території ТЦ Fontan Sky відкрилася Ювелірна студія KOST, де втілюють вНа території ТЦ Fontan Sky відкрилася Ювелірна студія KOST, де втілюють в життя будь-які ювелірні фантазії.
Тут здійснюють усі види ювелірних послуг, починаючи від ремонту улюблених прикрас і закінчуючи створенням виробів за Вашим задумом.
Намалювати, спроектувати і зробити прикрасу з Ваших снів зможе досвідчений ювелір з художнім смаком і великою практикою індивідуальних замовлень.
Бажаєте відтворити в благородних металах і камiннях Ваше натхнення, важливі події життя, зробити персональні подарунки рiдним, замовити каблучки на заручини або обручки на веcілля, кулони та сережки, сповнені символізмом і чимось особистісним, або коштовності, які б вірно відображали Ваш настрій, нагадували про значущу подію або передавали важливий для Вас сенс і меседж? - Тоді вам в студію ювелірного дизайну і послуг.
До речі, у студії KOST є послуга термінового ремонту. Тому, поки Ви ласуєте ароматом смачної кави у кав’ярні, здійснюєте шопінг у магазинах торгівельного центру або насолоджуєтесь захоплюючим фільмом у кінотеатрі, Вашим прикрасам дарують друге життя і водночас початковий вигляд.
Будемо раді Вас бачити, познайомитися і поспілкуватися. Переходьте в профіль і заходьте в гості особисто.

РОЗТАШУВАННЯ:

Семафорний провулок, 4 (біля магазину JYSK)

ЧАС РОБОТИ:
Щоденно 10.00-19.00


КОНТАКТИ:
095 813 04 86


СОЦМЕРЕЖІ:

Facebook: www.facebook.com/kost.jewel
Instagram: https://www.instagram.com/kost.jewel 

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 22:00

http://city-mall.com.ua

(0482) 37 65 45