PAZOLINI

PAZOLINI

МІЖНАРОДНИЙ БРЕНД З ІТАЛІЙСЬКИМ АКЦЕНТОМ

PAZOLINI — один зі світових лідерів із виробництва і продажу взуття та аксесуарів сегмента accessible luxury. Взуття та аксесуари PAZOLINI відрізняються високою якістю і оригінальним дизайном, що поєднує класику і світові fashion-тренди, італійські традиції та європейський шик.
У сезонних fashion-колекціях PAZOLINI представляє широкий асортимент взуття, сумок і аксесуарів для будь-якого випадку: комфортні і стильні повсякденні моделі для чоловіків і жінок, урочисті – для світських виходів і вечірок. Продуманий образ визначають дрібниці, вважають стилісти бренду, і пропонують експериментувати з поясами і шовковими хустками, змінюючи настрій «лука». Бренд робить акцент на високій якості виробів: у колекціях використовують натуральну шкіру, замшу, бездоганну металеву фурнітуру, першокласний шовк.
У магазинах діє бонусна програма «Клубна карта PAZOLINI»: при купівлі покупці отримують накопичувальну картку, яку також можна оформити при реєстрації на сайті, а потім отримати в магазині. Бонусна система дозволяє отримувати 10 грн за кожні 100 грн, витрачені на товари з нової колекції, і 5 грн – при купівлі будь-якого іншого товару. Бонуси можна використовувати для наступних покупок, сплачуючи ними не більше 50% роздрібної ціни виробів. Бонуси нараховуються відразу після придбання.
Також у мережі PAZOLINI можна придбати подарункові карти номіналом 500, 1000, 2000 та 5000 грн, які стануть чудовим подарунком для рідних, близьких та друзів.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

(048) 728-63-88

САЙТ:

http://www.carlopazolini.ua
www.facebook.com/PAZOLINIUkraine/
www.instagram.com/pazolini.ukraine/

Carlo Pazolini in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black