PIERRE CARDIN

PIERRE CARDIN

БУТИК ЧОЛОВИЧОГО ОДЯГУ

«ЛЮДИНУ КРАСИТЬ ОДЯГ. ГОЛІ ЛЮДИ МАЮТЬ ВКРАЙ МАЛИЙ ВПЛИВ В СУСПІЛЬСТВІ, А ТО і ЗОВСИМ НІЯКОГО» (МАРК ТВЕН)

«Pierre Cardin» - бренд з чудною історією, який завоював колосальну славу і всесвітнє визнання. Кожна колекція pret-a-porter - це, як завжди, безпомилкове попадання в настрій сучасності, вміння передбачати і втілювати в одязі властиві йому прагнення і амбіції. Кожна модель - геніальне творіння, наділене індивідуальним характером, що свідчить про витонченість і стиль, яке втілює елітарність і тонкий смак власника. «Pierre Cardin» - це справжній знак якості, уособлення французького шику і елегантності, беззастережна перевага образу.

Бутик чоловічого одягу «Pierre Cardin» у FONTAN SKY CENTER ось вже декілька років пропонує увазі своїх клієнтів найвишуканіші зразки оригінальних колекцій популярного бренду. Широка різноманітність моделей, стилів і напрямків, компетентне і ненав'язливе обслуговування персоналу в поєднанні з комфортною і невимушеною атмосферою гідно оцінив кожен чудово одягнений і абсолютно задоволений своїм стилем клієнт.

РОЗТАШУВАННЯ:

Другий поверх

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

+38 (048) 705-15-92

pierre cardin in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black