YVES ROCHER

YVES ROCHER

РОСЛИННА КОСМЕТИКА

Продукція бренду «Yves Rocher» унікальна і носить ім'я свого засновника не випадково. Пан Ів Роше був видатною людиною, візіонером і новатором, який здійснив справжній прорив в рослинному догляді за шкірою.

Бренд був заснований в 1959 році в Ля Гасійї. Саме тут, в своєму рідному місті, Ів Роше створив перші продукти на основі рослин. Сьогодні, через 57 років з моменту заснування бренду, рослинну косметику «Yves Rocher» можна по праву назвати інноваційною та випереджаючою час: над цим щодня працює понад 150 вчених зі спеціалізаціями в різних областях науки про рослини і шкіру.

Бренд «Yves Rocher» - єдиний косметичний бренд в світі, який повністю управляє життєвим циклом своєї продукції без посередників: від рослини - до шкіри клієнта. Вчені-експерти невпинно подорожують по всьому світові в пошуках унікальних компонентів, відкривають і вивчають нові види рослин, розпізнають їх виняткові властивості, а потім культивують на власних полях в Ля Гассійї.

Всі формули продуктів розробляються в дослідницьких лабораторіях бренду «Yves Rocher», а сама продукція виробляється на власних заводах і продається виключно через власні канали дистрибуції - бутики, Інтернет і поштові каталоги. Подібна закрита і інноваційна економічна модель дозволяє «Yves Rocher» повністю контролювати весь процес виробництва і встановлювати доступні ціни для кожного клієнта без шкоди для якості продукції.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 10:00-21:00

КОНТАКТИ:

+38 (099) 947-73-75

САЙТ:

http://www.yves-rocher.ua

 

yves rocher 2 in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black