ROZETKA

ROZETKA

ОФЛАЙН-МАГАЗИН ІНТЕРНЕТ-СУПЕРМАРКЕТА

Магазин на території ТЦ Fontan Sky center за адресою пров. Семафорний, 4Т - найбільший оффлайн магазин Розетка в Одесі і другий за розміром об'єкт онлайн-рітейлера після гіпермаркету в Києві на Петрівці.

1 грудня 2017 року Розетка розпочала нову сторінку своєї історії, однією з перших перейшовши в режим конвергентності каналів продажу і відкривши перший флагманський оффлайн магазин Розетка в новому форматі в Києві біля станції метро «Почайна» («Петрівка»).

Магазин в Одесі на території ТЦ Fontan Sky center став другим флагманським після Києва і шостим в мережі оффлайну Розетки.

Загальна площа магазину - 1800 м² - з них 1 150 м² займає торгівельний зал, 650 м² склад.

Магазин по-своєму унікальний і не схожий на традиційний офлайн-роздріб.

Це об'єднаний простір і для дуже зайнятих клієнтів, і для любителів проводити час на шопінгу. Це онлайн магазин, перенесений в оффлайн, це замовлення через інтернет з оперативною видачею і неспішний шопінг для всієї родини.

Тепер магазин «Розетка» - не просто місце видачі замовлень з шоу румом, а повноцінний гіпермаркет, в якому представлені майже всі категорії товарів і різноманітність брендів.

Крім традиційної для інтернет-магазинів зони видачі замовлень, зроблених через сайт, в магазині представлений широкий асортимент товарів на вітринах - споживчої електроніки і віртуальної реальності, гаджетів для фітнесу, персонального транспорту, розумного будинку, товари для геймерів. Також відділи великої і дрібної побутової техніки, товарів для будинку, дитячих товарів, алкогольний відділ, відділ сезонних товарів, зона іграшок з бренд зонами і величезна інсталяція фотозона - сюрприз.

Тепер кожен клієнт Розетки може оформити своє замовлення на сайті і забрати його в зоні видачі в новому магазині або придбати будь-який товар з представлених в залі.

У новому магазині Розетка в Одесі на Семафорному провулку, як і у всіх магазинах Розетка, для зручності клієнтів при вході встановлені електронні чекіни, в залі розміщені інформаційні табло черг, величезна зона видачі максимально автоматизована, в залі знаходяться стійки Інформація, Сервісні звернення і стійка Кредити.

Розташування магазину орієнтоване як на пішохідний потік, так і на автомобільний транспорт. Вигідне розташування і перетин транспортних потоків дозволяють із зручністю дістатися сюди з будь-якої точки міста. Для клієнтів передбачена велика парковка.

В оффлайн магазині Розетка продаються майже всі товарні групи, представлені в онлайні - понад 20 тисяч найменувань товарів і близько 500 категорій.

Щоразу що треба.

Чекаємо вас з понеділка по неділю з 10.00 до 21.00

РОЗТАШУВАННЯ:

ТЦ FontanSky

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-21:00

КОНТАКТИ:

Телефон (044) 537-02-22

САЙТ:

https://rozetka.com.ua

rozetka in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black