PIQUADRO

PIQUADRO

МАГАЗИН СУМОК І ШКІРГАЛАНТЕРЕЇ

«Piquadro» - один з провідних італійських виробників портфелів, сумок, валіз і всіляких аксесуарів зі шкіри для чоловіків і жінок будь-якого віку. Неймовірно стильні, зручні і функціональні вироби представлені у всіх кольорах - від класичних чорного і коньячного до сміливих жовтого, синього і червоного. Незвичайні тандеми ліній і кольорів роблять сумки «Piquadro» легко впізнаваними, а максимально продумані простір і ергономічність - затребуваними.

У будь-якому портфелі або сумці є деталі, що знімаються, та молнії, що дозволяють при необхідності збільшити і змінити внутрішній простір виробу. На липучки і ремінці всередині і зовні кріпляться футляри для окулярів і мобільних телефонів, ключниці, чохли для ручок, кредитні картки. За бажанням можна підібрати виріб потрібного розміру з відділенням для ноутбука.

На сьогоднішній день продукція «Piquadro» представлена ​​більш ніж в 35 країнах світу. За межами Італії відкрито 12 фірмових відділів в найбільших містах світу. Ми завжди раді бачити вас в «Piquadro».

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

+380 (48) 702-38-63

САЙТ:

http://piquadro.in.ua

piquardo in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black