АНТОШКА

АНТОШКА

МЕРЕЖА ДИТЯЧИХ СУПЕРМАРКЕТIВ

Перший і головний принцип «Антошки» - це безпека дітей. З відкриттям «Антошки» виник новий, унікальний для СНД формат дитячого магазину - дитячий супермаркет. Подібно дитині, «Антошка» весь час змінюється і вдосконалюється, але головне залишається незмінним: для дітей він - друг, який радує і дивує, а для батьків - вірний помічник, який допомагає виростити дітей здоровими і щасливими.

«Антошка» має постійних іноземних та вітчизняних партнерів, з якими співпрацює вже понад 11 років. Основною перевагою продукції є її висока сертифікована якість.

На сьогодні мережа дитячих магазинів «Антошка» динамічно розвивається, зберігаючи за собою першість у лідерської гонці. Наші досягнення на шляху розвитку втілилися в унікальних сервісах, які забезпечують нам вагому перевагу в напрямку формування програми лояльності для наших клієнтів: поради педіатрів, школи майбутніх мам, клуби розвитку, перукарні, кафетерії, ігрові зони дозволяють нам забезпечити увагою всі необхідні сфери розвитку дитини, виступаючи в ролі консультанта для батьків.

Соціальна орієнтованість - один із пріоритетних напрямків діяльності. У центрі уваги - підтримка проектів, спрямованих на активну здорове і пізнавальний розвиток дітей: «Дитячий чемпіонат України з тенісу« Кубок «Антошки», «Чемпіонат з хокею на траві» у Вінниці, театр дитячої моди, гончарна студія, а також безліч розвиваючих активностей для підростаючого покоління.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

+38 (048) 780-14-21
+38 (048) 780-14-20

САЙТ:

http://antoshka.ua

антошка in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black