JYSK

JYSK

МАГАЗИН  ПРОПОНУЄ ШИРОКИЙ ВИБІР ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ

В одному місці можна купити абсолютно все, що потрібно для оселі: меблі для спальні, вітальні, кухні, ванної кімнати, товари для сна (матраци, ковдри, подушки, постіль), товари для вікон (фіранки, штори, ролети, жалюзі), предмети декору. Кілька разів на рік компанія проводить зміну сезонного товару. У весняний період асортимент поповнюється садовими меблями, вуличними ліхтарями, горщиками для квітів та іншими корисними речами для дачного сезону. У літній період можна придбати ігри та товари для активного відпочинку на природі. Напередодні новорічних свят у продаж надходять святкові вироби в скандинавському стилі: ялинки й гірлянди, Діди Морози і сніговички, свічки, ялинкові прикраси та текстиль в новорічних принтах - все для створення святкової атмосфери.

Асортимент бренду JYSK відрізняється вишуканим скандинавським стилем в дизайні і функціональністю. Регулярно компанія випускає акційні газети. Радимо вам підписатися на розсилку новин на сайті інтернет-магазину, на якому ви зможете зробити замовлення, не виходячи з дому.

JYSK – це міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK представлена широкою міжнародною групою, що налічує більш ніж 2 700 магазинів в 52 країнах світу, переважно в Європі. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сна (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку.

Скандинавський стиль і різноманітна продукція данської компанії "JYSK" користуються великою популярністю по всій Україні. Сьогодні в Україні працюють 38 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Харкові, Одесі, Дніпрі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Запоріжжі, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві та Кривому Розі, а також інтернет-магазин за адресою www.jysk.ua.

JYSK запрошує Вас на шопінг за вигідними цінами, щоб зробити ваш будинок ще більш затишним!

РОЗТАШУВАННЯ:

Другий павільйон

ЧАС РОБОТИ:

Щодня 10:00-21:00

КОНТАКТИ:

0800202022

САЙТ:

http://www.jysk.ua

Інстаграмhttps://www.instagram.com/jyskua/
Фейсбук https://www.facebook.com/JYSK.UA
Твіттер https://twitter.com/JYSK_ua
Телеграм #/im?p=@JYSK_ua">https://web.telegram.org/#/im?p=@JYSK_ua
Ютуб https://www.youtube.com/user/JYSKUA

jusk 2 in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black