ETERNO

ETERNO

ВЗУТТЯ, СУМКИ ТА АКСЕСУАРИ

Зручність і комфорт Ваших ніг - безумовно, запорука здоров'я, сил, очікуваних успіхів і перспектив. Саме таке взуття ми і пропонуємо своїм клієнтам.

Переосмислення існуючих стилів, неординарний підхід знаходять своє вираження в крафтовому взутті. Постійні сміливі експерименти, комбінація матеріалів, широкий діапазон застосування колірної гами відносить наше взуття до ексклюзивного, купити яке можливо тільки у нас.

В мотивації нашої компанії - зосередження всього найкращого, виняткових фасонів взуття, якісних натуральних матеріалів, самобутніх високопрофесійних майстрів, які асоціюються з працьовитими білками. У японській культурі саме білкам притаманні творчість і  креативність, а у наших майстрів постійно свіжі, досить оригінальні та цікаві ідеї, що відображається на кінцевому результаті.

Взуття, запропоноване Eterno, виготовляється лімітованими серіями, що автоматично відносить його до розряду особливого. При цьому, не залежно від призначення взуття - результат завжди приголомшливий,

оскільки взуття виготовляється виключно з кращих матеріалів, з особливостями крою та рядка, методів, що застосовуються при складанні і конструюванні. Ми дотримуємося принципу великої Коко Шанель - «Мода проходить, стиль залишається».

Крокуючи по життєвому шляху у взутті від Eterno, Ви отримуєте нові незабутні враження і даруєте радість та позитив оточуючим Вас людям.

РОЗТАШУВАННЯ:

Перший поверх

ЧАС РОБОТИ :

Щоденно 10:00-22:00

КОНТАКТИ:

(094) 952-91-04
(066) 107-85-05


https://alexbell.com.ua/

eterno in FontanSky

інформація

logoFontan Sky center —улюблені магазини, смачні ресторани, яскраві розваги і не менше 420 000 задоволених відвідувачів щомісяця

Наші контакти

65012, г. Одеса, провулок Семафорний, 4

Щодня с 10:00 до 21:00

http://city-mall.com.ua

(099) 032 54 42

 

kub_support_black